A A
 

Dyrektor:

Magdalena Sobieska-Leśniak

Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach: Psychologia transportu oraz Logopedia. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe m.in. w pracy z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W życiu kieruje się słowami: bądź drugiemu człowiekiem. Prywatnie cenię sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, a w pracy dobry kontakt z pracownikami, uczniami i ich rodzicami. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą uczniowie, ich radość, usmiech oraz szczerość. Kolejne "małe zwycięstwa" są motorem do dalszego działania. Ważne jest dla mnie zdobywanie nowych umiejętności i nieustanny rozwój.

 

Wicedyrektor:

Beata Duś

 

Pracuję w ZSS Nr 4 od 2002 roku. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunek pedagogika resocjalizacyjna z elementami profilaktyki, podyplomowo ukończyłam oligofrenopedagogikę na Uniwersytecie Śląskim. W początkowych latach pracy w ZSS Nr 4 zdobyłam kwalifikacje na kierunku terapia pedagogiczna. Bardzo lubię swoją pracę, właściwie nie wyobrażam sobie siebie w innej szkole, ani gdziekolwiek indziej. W życiu staram się kierować zasadą, że co zasieję to i to samo pozbieram. A więc staram się czynic jak najwięcej dobra, bo ono potem do mnie wraca. 

 

 

Kierownik warsztatów szkolnych i szkolenia praktycznego:

Katarzyna Stanclik


Pracuję w ZSS nr 4 od 2005 roku. Jestem absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie, kierunek pedagogika rewalidacyjna - oligofrenopedagogika. Podyplomowo ukończyłam przyrodę, biologię i geografię oraz technikę z wychowaniem komunikacyjnym. Realizuję się w pełni w pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. W życiu kieruję się mottem "carpe diem" - chwytaj dzień - i działać, mając przekonanie, że warto ciągle iść do przodu i dostrzegać te dobre strony.Udostępnij